Societat "Ateneu Musical" de Cullera - Web oficial

Horarios i Aulas

FASOLET

Fasolet 0

Dilluns         17,30 - 18,30 h    AULA MARIANO MARTÍ          Professora: Lolín Aura

Fasolet 1

- Dimecres    17,30-18,30 h      AULA MARIANO MARTÍ          Professora: Lolín Aura

Fasolet 2

- Dimecres    17,30 -18,30 h     AULA FALLA/M. PUIG             Professor: Sergi Vicente

Fasolet  J1

- Dilluns        17,30 - 18,30 h    AULA FALLA/M. PUIG             Professor: Sergi Vicente

Fasolet  J2

- Dilluns       18,30 - 19,30 h     AULA FALLA/M. PUIG        

- Dimecres   18,30 - 19,30 h    AULA FALLA/M.PUIG             Professor: Sergi Vicente

 

LLENGUATGE MUSICAL

PRIMER    E.E.

- Dilluns i dimecres         17,30 - 18,30 h        AULA RODRIGO             Professora: Olga Clari

SEGON     E.E.

- Dilluns i dimecres         17,30 - 18,30 h        AULA MOZART              Professora: Amparo Salmerón

TERCER  E.E.

- Dilluns i dimecres         18,30-19,30 h.        AULA RODRIGO            Professora: Olga Clari

QUART    E.E.

- Dilluns i dimecres         18.30-19,30 h.        AULA MOZART               Proessora: Amparo Salmerón

ADULTS

Primer     E.E.         Dimecres  19,30-21 h   AULA RODRIGO            Professora: Olga Clari

-Segon      E.E.        Dimecres   19,30-21 h.  AULA MOZART              Professora: Amparo Salmerón

-Tercer      E.E.        Dilluns        19,30-21 h.  AULA RODRIGO            Professora: Olga Clari

- Quart     E.E.         Dilluns        19,30-21 h.  AULA MOZART              Professora: Amparo Salmerón

REFORÇ TERCER I QUART  E.E.

                               Dilluns         16-17,30 h   AULA MOZART             Professora: Amparo Salmerón

 

ESPECIALITATS INSTRUMENTALS

FLAUTA TRAVESSERA

- Dimarts            11-12 h / 15-20 h.                AULA SERRANO            Professor: Manolo Ferrer

OBOÈ

- Dijous               20-21 h                               AULA BEETHOVEN        Professor: Juanba González

CLARINET

- Dilluns              16,30-20,30 h.                    AULA SERRANO

- Dimarts            16,15-21,30 h                     AULA RODRIGO

- Dijous               16 - 20 h.                            AULA RODRIGO             Professor: David Ferrer

FAGOT

- Dilluns              18,30-19,30 h.                    AULA BORODIN             Professor: Christian Vendrell

SAXÒFON

- Dilluns              15,30-22 h.                        AULA BEETHOVEN

- Dimarts             15 - 21 h.                           AULA BEETHOVEN        Professor: Damián Caballer

TROMPA

-Dilluns       15,30-18,30 h/19,30-20,30 h.    SALA R. TALENS            Professor: José Flores

TROMPETA

- Dimecres         15,30-20,30 h.                   AULA SERRANO

Divendres         14,30-16,30 h.                  AULA MOZART                Professor: Quique Grau

TROMBÓ

- Dijous              17,30-20 h.                       AULA SERRANO             Professor; Sergio Miguel

TUBA

- Divendres        18-20 h.                           AULA FALLA/M. PUIG      Professor: Fran Nadal

VIOLÍ

- Dilluns              15.30-17,30 h.                   

                                 18,30- 20 h.                    AULA MARIANO MARTÍ

- Dimarts             17,30-18,30 h                AULA MARIANO MARTÍ

- Dimecres          16-17,30 h.

                                 19,30-21,30 h.               AULA MARIANO MARTÍ    Professora: Lolín Aura

VIOLONCEL

- Dimarts            16,30-21,30 h.               AULA LISZT

- Dijous              16-17,30 h.                    AULA LISZT                        Professor: Alberto Gallego

CONTRABAIX

- Dijous              18,30-21,30 h.               AULA MOZART                  Professora: María Ruiz

GUITARRA

- Dimecres         16,30-20,30 h.              AULA BEETHOVEN            Professora: Cristina Martí

PIANO

- Dilluns              15-20,30 h.

- Dijous              16,30-17,30 h.

                                19,30-20,30 h. 

Piano acompanyant

- Dijous              17,30-18,30 h.

Piano complementari

- Dijous             18,30-19,30 h.              AULA LISZT                        Professora: Lucía Chulio

PERCUSSIÓ

-Dimecres         14,30-19,30 h.              SALA R. TALENS               Professor: Sixte Escrihuela

 

ALTRES ESPECIALITATS

COR

- Divendres       18-20 h.                      AULA RODRIGO                 Professora: Olga Clari

CONJUNT DE CORDA

- Dimecres        18,30-19,30 h.             AULA MARIANO MARTÍ      Professora: Lolín Aura

CONJUNT INSTRUMENTAL

- Divendres       20-21 h.                       SALA R. TALENS                Professor: Sergio Vicente

MUSICOTERAPIA

- Dilluns           18.30-19,30 h.              SALA R. TALENS                Professor: José Flores

CASTANYOLES

- Dimarts         19-21 h.                        AULA MARIANO MARTÍ     Professora: Lolín Aura